×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 656.

Błędy malarskie

W czasie aplikacji farby mogą Państwo się spotkać z kilkoma problemami wynikającymi ze złej aplikacji farby lub złego przygotowania podłoża.

W przygotowanym poradniku prezentujemy Państwu sposoby rozwiązywania niektórych problemów, aby mogli Państwo w pełni cieszyć się farbami PARA. 

Wskazówki ogólne:

Farby PARA są gotowe do użytku i nie należy ich rozcieńczać, aby mogli się Państwo cieszyć farbami PARA wymagane są dwie warstwy w celu uzyskania oczekiwanego koloru i zmywalności farby. Niektóre ciemne kolory (oznaczone gwiazdką w szafie kolorów) mogą wymagać zastosowania farby podkładowej. W czasie malowania należy pamiętać, iż niezwykle ważne jest użycie najwyższej jakości narzędzi do uzyskania oczekiwanego efektu (np.: kanadyjskie narzędzia Dynamic).

Jeśli będą mieli Państwo problemy, których rozwiązania nie znaleźli Państwo na tej stronie, zapraszamy do najbliższego Salonu farb PARA lub Studiem Dekorian, gdzie nasi sprzedawcy będą mogli odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Zachęcamy również do kontaktu mailowego z naszym biurem ds. technicznych pod adresem [email protected]

Para - Błędy malarskie