V ogólnopolskie spotkanie dystrybutorów PARA PAINTS

„Po Podhalu błądzi jesień, wypłakując deszczu łzy. Na zgarbionych plecach niesie, worek siwej mgły. Jesienią góry są najszczersze……” – to słowa piosenki. Nam przyszło skonfrontować ten tekst osobiście w dniach 1-3 września 2006 w Bukowinie Tatrzańskiej gdzie odbyło się kolejne spotkanie dystrybutorów PARA PAINTS.

Zamiast deszczu i mgły przez cale trzy dni towarzyszyła nam wyśmienita pogoda: słońce, wysoka temperatura. Z jedną refleksją poety się zgadzamy: „jesienią góry są najszczersze”, zachęcają do oglądania, podziwiania i spacerów.

Nie mieliśmy no to zbyt wiele czasu z uwagi na napięty program szkoleniowy. Firma szkoleniowa ROI przeprowadziła szkolenie: „Techniki prowadzenia rozmów z klientami”. Wiele „potu i łez” zostało wylanych, żeby zadowolić trenerów, ale miejmy nadzieję, że nie pozostanie to bez efektu.

Znaleźliśmy również czas na rywalizację sportową. Przeprowadzono turnieje w: piłkę nożną ( 4 drużyny), koszykówkę (2 drużyny więc od razu zagrali finał  ) oraz popularne „piłkarzyki” ( 8 zespołów ). Nie obyło się bez zaskakujących rezultatów

Wieczory upływały nam bardzo szybko i wesoło. Świetne jedzenie, dobre napitki i doskonała zabawa pozwoliła nam nabrać sił do dalszej „walki” na konkurencyjnym rynku farb i lakierów.

Para - Newsy