IV Ogólnopolskie Spotkanie Dystrybutorów Farb Para "Oblasy 2005"

Koniec września podarował nam piękną polską złotą jesień. Skwapliwie wykorzystaliśmy ten prezent i w dniach 23-25 września w ośrodku Oblasówka położonym nieopodal Kazimierza Dolnego odbyło się IV Ogólnopolskie Spotkanie Dystrybutorów Farb Para. Praktyczne szkolenia podniosły naszą wiedzę techniczno - handlową, natomiast piękna pogoda sprzyjała zabawom w plenerze: zawody strzeleckie, wspinaczka, siatkówka pozwoliły nam zrealizować się sportowo i poczuć ducha rywalizacji.

Wieczory przy grillu dostarczyły oprócz świetnego jedzenia wielu innych atrakcji: tańce, konkursy, zabawy, ale i tak wszyscy czekali na wieczór karaoke. Zgodnie z zasadą “śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej” zabawa była przednia. Stworzone naprędce zespoły rywalizowały oprócz śpiewu w tworzeniu i przedstawieniu jak najciekawszej choreografii. Może nie objawiły się nam gwiazdy na miarę Sopotu, ale na festiwal piosenki radzieckiej wielu miałoby szanse.

 

Niestety czas nie znosi próżni, więc w niedzielę musieliśmy się rozstać i wracać do domów.

Po drodze jeszcze szybki wypad do Kazimierza Dolnego, a później pozostało już tylko powiedzieć sobie: do zobaczenia za rok.

Para - Newsy