Gwarantujemy jakość i niezawodność naszych farb, jednak niemałe znaczenie w prawidłowym ich użytkowaniu oraz estetyce efektu końcowego ma sposób ich nakładania. Przedstawiamy rady, które pomogą przejść drogę od wyboru odpowiedniej farby i koloru PARA, przez przygotowanie powierzchni, aż po malowanie i czyszczenie. Wszystko po to, aby przez lata móc się bezproblemowo cieszyć swoimi ścianami.

Wybór farby

Prawidłowo dobrany rodzaj farby poprawia komfort użytkowania naszych pomieszczeń. W naszej ofercie posiadamy farby praktycznie do każdego pomieszczenia. Przed wyborem właściwej farby najpierw trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie: jakie są nasze oczekiwania w stosunku do farby.

Zabezpieczenie powierzchni

Krople zaschniętej farby na podłodze, meblach czy oknach to oznaka nieprofesjonalnego podejścia do malowania. Dlatego należy poświęcić trochę czasu na prawidłowe przygotowanie pomieszczeń, aby później uniknąć konieczności usuwania powstałych śladów malowania, a tym samym zaoszczędzić czas i pieniądze.

Przygotowanie i malowanie

Powierzchnia do malowania musi być czysta i sucha, wolna od pyłów, tłuszczu, zanieczyszczeń i grzybów. Wewnętrzne tynki i płyty gipsowo – kartonowe gruntować podkładem Czyste linie, doskonałe rogi, gładkie wykończenie to elementy na które zwróci profesjonalna ekipa malarska.

Czyszczenie – zaoszczędź czas i pieniądze!

Po każdym zakończeniu prac malarskich poświęć trochę czasu na prawidłowe umycie narzędzi malarskich, a odwdzięczą Ci się wieloletnią współpracą i niezawodnością.